Ankara Güzellik Merkezleri
Site içi arama
Eryaman'da Firma Ara
{Ana Sayfa }    {Güzellik İpuçları }    { Reklam }    {İletişim }
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara Güzellik Merkezleri
Ankara'da Güzellik

5781 ziyaret 0 yorum Bu firmayı Facebook'da paylaşPaylaş Uygulamalar

Saffron Silver Cilt Bakımı

Adres:  Tunus Cad. 50/A No:14 Kat:3 Kavaklıdere / Ankara
Telefon: (312) 427 33 55  Web: www.silverkrem.com  Bölge: Kavaklıdere

Saffron Silver bakım kremi
Cildinizin gergin, pürüzsüz ve canlı görünümünü korumak mı istiyorsunuz? Saffron’un cilt bakım ürünleri ile siz de istediğiniz gibi bir cilde sahip olabilirsiniz. Saffron Silver gece bakım kremi, cildinize ekstra oksijen sağlayarak, gece boyunca cildin ihtiyaç duydugu nemi karşılarken, Saffron Silver gündüz kremi ise güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı geliştirilmiş 20 güneş koruma faktörü sayesinde cildinizi gün boyu korur.

Saffron Silver Gündüz Bakım Kremi
Ciltte yerleşmiş ya da erken ortaya çıkmış yaşlanma etkilerinin görüntülerinin azaltılmasına yönelik bakım ürünüdür. Hücre yenilemedeki yüksek performansının yanı sıra formül cildi yoğun bir şekilde nemlendirir ve yumuşacık yapar.


Cildinizi güneş ışığının neden olduğu erken yaşlanma ve zararlı ışınların etkilerine karşı korumak için Güneş Koruma Faktörü (GKF) 20 filtre sistemi ve geliştirilmiş UVA koruması ile zenginleştirilmiştir.

Kullanım şekli: Tek başına ya da makyaj altı olarak kullanılır. Cilde hızla nüfuz eder ve hemen rahatlama sağlar. Gündüz bakım kremidir. Güneşe çıkmadan önce uygulanmalıdır.

Kullanım süresi: Güneşe çıkmadan 15 dk. önce, günde 1 defa uygulanmalıdır.

Saffron Silver Gece Bakım Kremi
Geceleri cilt metabolizması daha fazla çalışıyor, dolayısıyla günün verdiği zararlar, UV ışınları ve cilt yüzeyinde biriken kir, gece temizleniyor. Böylece cildin üst katmanındaki hücreler yenileniyor. Ayrıca geceleri cildin kan dolaşımı gündüzden daha yoğun oluyor. İşte bu yüzden cildinizin gece bakımına özellikle önem vermeniz gerekiyor.

Saffron Silver gece bakım kremi, cildinize ekstra oksijen sağlar, sabah uyandığınızda cildinizin daha sağlıklı ve canlı görünmesine yardımcı olarak gece boyunca derinlemesine nemlendirilen ve yenilenen cildiniz yumuşacık olur.

Yüz bakımınızı tamamlamak için, yatmadan önce makyajınızı temizlediğiniz cildinize yumuşak bir dokunuş sağlayan gece bakım kremi ile cildin nem dengesi yeniden sağlanır ve cilt, sabah daha sıkı ve daha yumuşak bir his için etkin bir şekilde yenilenir.

Eğer cildinizin uzun yıllar gergin, pürüzsüz ve kırışıksız görünümünü korumak istiyorsanız, Saffron silver gündüz bakım kreminin yanı sıra, Saffron silver gece bakım kremini de ihmal etmeyin!

Kullanım şekli: Bir miktar gece kremi cilt temizlendikten sonra masaj yapılarak uygulanır. Sadece gece uygulanır.

Kullanım süresi: Günde 1 defa sürülmesi tavsiye edilmektedir.Adres: Saffron Silver Cilt Bakımı
Tunus Cad. 50/A No:14 Kat:3 Kavaklıdere / Ankara
Telefon: (312) 427 33 55
www.silverkrem.com

Saffron Silver Cilt Bakımı tarafından gerçekleştirilen uygulamalar.

Saffron Silver Cilt Bakımı için yapılan yorumlar.


Diğer Yorumlar:
YorumYaz Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
Mail Adresiniz
Başlık
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
Doğrulama Kodu
Yorum Ekle

Ankara Güzellik Merkezleri

Ankara'da Güzelik Bölgeler

Kategoriler

Ankara'da Güzellik Paylaşıldıkça Güzel

En Hit 10 Uygulama

Ankara Güzellik